KONST / Litografier / Färglitografi 13767367
nr 1376 7367
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 7/95. Motivet: 48x68 cm, yttermått inklusive ram: 60x81 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:58:07
31/1 22:26:15
100 kr
1/2 19:57:25